Finance

Americká hypotéka od nebankovní společnosti

Rádi byste si pořídili vlastní byt, dům nebo potřebujete peníze na zcela jiné záležitosti? Když chybí peníze a nejedná se zrovna o nízkou částku, tak zajisté chce každý svoje potřeby vyřešit co nejdříve a nečekat léta, než si potřebnou sumu našetří. Právě proto jsou tady různé možnosti úvěrů, díky kterým si máte možnost splnit svoje sny a vyřešit problémy téměř okamžitě.

bankovky

Nejoblíbenější formou úvěrů jsou hypotéky. Jejich charakter spočívá nejen v možnosti půjčení vysoké částky, tedy vyšší, než je tomu u spotřebitelských úvěrů, ale také v tom, že si můžete splátky rozložit až na dlouhých 30 let. Podmínkou, která je u hypoték velice důležitá, je ručení nemovitostí.

Vybrat si můžete formu hypotéky účelovou, tedy určenou na bydlení a bezúčelnou, které se jinak říká také americká a peníze z ní můžete využít na cokoliv.
Pro získání hypotéky zřejmě vaše první kroky povedou do banky. Připravte se však na to, že ne každý klient má šanci v bance hypotéku získat, protože banky mají nastavená přísná kritéria, kterými projde jen opravdu zcela bezproblémový klient. Jde nejen o vysokou bonitu klienta, ale podmíněná je také výše platu, jeho konkrétní doložení a v neposlední řadě také registr dlužníků ať už bankovní, nebankovní nebo SOLUS. V těchto registrech netolerují ani záznamy, které máte již dávno uhrazené.

financování

V nebankovním sektoru máte vyšší šanci pro získání hypotéky
Pokud tedy máte obavy, že v bance tento druh úvěru nezískáte, tak můžete využít výhodné podmínky nebankovních společností. Stačí si vybrat společnost, která takové podmínky nabízí i pro klienty, kteří neuspěli v bance https://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/.

Znamená to, že vysokou šanci financování bydlení nebo jakýchkoliv dalších potřeb mají i klienti se záznamem v registrech dlužníků.Takové případy se řeší individuálně a možnost financování potřeb mají jak fyzické osoby, tak i podnikatelé.
Průměrná výše částky, kterou můžete získat je závislá na tržní hodnotě nemovitosti, kterou budete ručit. Máte tak možnost získat až 70% z této hodnoty.
Pokud prokážete schopnost splácení úvěru, tak peníze můžete získat i v případě exekucí a následně je můžete využít právě na vyplacení dluhů, exekucí či nevýhodných půjček.