Finance

Kde vzít peníze?

Nejjednodušší je to asi výhrou. Jenže, komu se to podaří? A pozor, mluvíme o větší částce, ne o dvaceti koruně na pivo, nebo pár stovkách do výplaty. Mluvíme nyní o částce v řádu sta tisíců korun a větší. Třeba i milionu. Takovéto částky se asi prací nedočkáme. Celkový systém je tak nastaven. Takže je možné se spoléhat na onu výhru, nebo vyloupit banku. Ta druhá možnost je sice rychlá, ale také poměrně nebezpečná. Bankovní domy jsou většinou proti tomu zabezpečeny a mají dokonce někde v davu ukryty i ostrostřelce, takže je lehké při přepadení přijít o kejhák.

znázornění hypotéky

Podívejme se tedy ještě na další možnost. Ty dvě jsme vyloučili a ta třetí je bez čekání a bez rizika. Totiž půjčka.

Když jsem napsal bez čekání, nemyslel jsem to tak, že by vám někde v bance postavili uvítací slavobránu a hned u dveří vám sázeli jen tak peníze na dřevo. To ne. Čeká se všude, ale nyní jde o to jak dlouho. Myslel jsem tím bez zbytečného čekání. Například některé banky nechtějí abyste jim doložili příjem vy osobně ale složitě si píší se zaměstnavatelem a dalšími. Toto lze lehce odbourat a to tím, že se příjem nedokládá. Asi tomu nevěříte, ale skutečně existuje například hypotéka bez dokládání příjmů.

Tato věcička však není provozována bankami, ty mají své předpisy a těch se drží jako veš košile. Proto je zde instituce, která tyto hypotéky dává ve zrychleném jednání a v okamžitých termínech.

Vůbec není problém, pokud ráno přijdete, mít večer nebo druhý den peníze na účtu. Nevěříte?

bankovky

Samozřejmě, že vám je zase nedají jen tak. Během pár hodin vypracují všechny potřebné podklady a smlouvy. Pokud budete s podmínkami společnosti souhlasit, vše podepíšete a doložíte, skutečně vám peníze na účet přichvátají ještě ten den.

Chápu, že se tomu dá jen těžko věřit, ale vy si to můžete vyzkoušet. Klikněte na modrý odkaz výše a sami uvidíte, co se bude dít dále.