Hry

Rodinná hra, která Vás určitě zabaví

Kdo se rád schází v rodinném kruhu a tráví večery ať už hraním karet nebo jinak, máme tu pro Vás jednu suprovou hru, kterou určitě musíte vyzkoušet. Bude se hodit při oslavě narozenin a zabere Vám pouze dvě hodiny i s přípravou.
zabalené dárky
Kradení dárečků
Hra už názvem napovídá to, že kradení bude jednou z hlavních cílů hry. Začátkem je, že hru musí někdo připravit, nejlépe však jedna osoba. Tento dotyčný člověk posbírá různé věci, co doma najde. Myslete na to, že hra je na zabavení a stmelení rodiny, nejde o hodnotu, kterou najdete v dárku. Tudíž, nejlépe zabalte věci, co nemají žádnou hodnotu. Samozřejmě hráči si budou myslet, kdo ví, co v dárkách není a o tom to celé je. Do dárků musíte prostě zabalit to, co doma najdete. Například to může být sáčková polévka, žvýkačky, toaletní papír, balíček těstovin, mýdlo a další věci co Vás jenom napadnou. Každý dar, zabalte jinak, ať co nejvíce láká hráče. Dobré je mít dárků vážně hodně, ať je co největší sranda.
Poté co budete hotovy a dorazí hosti, můžete jim oznámit, že pro ně máte připravenou zábavnou hru. Donesete všechny dárky, co jste nachystali a dáte je na stůl, tak ať je mají všichni pěkně na očích. Jediné co budete potřebovat je hrací kostka. Hra se dělí na dvě fáze.
První fáze
Jde se podle hodinových ručiček, kdy každý hráč hází postupně za sebou kostkou, pokud padne šestka, odebere si jeden z dárku, může si samozřejmě vybrat. Takhle celá hra pokračuje, dokud nejsou všechny dárky rozebrány.
barevné dárky
Druhá fáze
Pokud jste šestku nehodili, nesmutněte, nic jste neztratili. Způsob hry pokračuje ve stejným stylu, kdy se hráči snaží hodit šestku. Rozdílem je, že se dává časomíra dvaceti minut, kdy každý kdo hodí šestku, bere dárek protihráčům, vždy jen jeden. Tudíž pokud jste neměli ani jeden dárek v první fázi, ve druhé jich můžete mít nejvíc. Po skončení časového limitu se postupně rozdělávají dary a hra končí.
Hra je zábavná a plná napětí, nejen že s tím zaženete nudu, ale také zažije spoustu příjemných chvil s rodinnou a to má nevyčíslitelnou hodnotu.