Produkty

Zvyšte hodnotu vaší nemovitosti

Pokud prodáváte nemovitost a chcete ji prodat za co nejvyšší částku, pak se budete muset trochu snažit. Především celá nemovitost musí dělat dobrý první dojem, takže kvalitní úklid je první, co musíte udělat. Ideální je zařídit novou výmalbu nemovitosti a opravdu kvalitně uklidit dům aby nikde nebyl nepořádek, který by mohl zájemce odradit. Dejte si záležet na tom, aby byly v domě vkusné a oku lahodící dekorace, které interiér ozvláštní. Nechte si poradit od bytových architektů jak rozmístit nábytek, aby byl prostor co nejhezčí.

na prodej

Pokud se chcete pustit do menší rekonstrukce domu, pak se držte spíše pravidla že méně je více a snažte se co nejméně zasahovat do dispozic nemovitosti. Nechme úpravy nemovitosti na nových majitelích, kteří si svůj domov přetvoří ke své spokojenosti. Zahrada a pozemek okolo nemovitosti upravte, pokud jsou na pozemku zahradní stavby blog.pergoly-trutnov.cz jakéhokoli typu, nezapomeňte na ně upozornit zájemce a i je mít co nejlépe upravené a uklizené. Celkově zahradní stavby jsou v dnešní době oceňovány díky místu k relaxaci popřípadě na úschovu zahradního nábytku a nářadí. Na zahradě je ideální rozmístit květiny, které hodně zvednou celkový dojem z okolí nemovitosti. Zájemce o nemovitost může odradit cokoli. Pokud máte v nemovitosti zvíře, pak jej nejlépe na prohlídky dejte někam na hlídání, aby se nestala nějaká nehoda, která by mohla prodej nemovitosti ovlivnit. Ne každý totiž zvířata miluje a jsou i lidé co je dokonce nesnáší, takže je lépe se kontaktu vyhnout.

dům

Pokud si nejste jistí jak na to, pak se spojte s kvalitní realitní kanceláří, sice je pak nutné zaplatit revizi ale většinou je prodej nemovitosti mnohem úspěšnější než prodej bez realitní kanceláře. Proč? Protože v realitních kancelářích je spousta odborníků, kteří svojí práci rozumí. Navíc vám ušetří spoustu času, který byste museli do prodeje domu investovat. A čas je nenahraditelný, takže se investice do realitní kanceláře vyplatí.