Byznys

Poškozený displej telefonu se dá opravit

Při vytahování z kapsy nám rovnou vyletí na zem. Trochu se proletí, ale bohužel spadne vždy a to podotýkáme naprosto „vždy“, sklem přímo dolů na tvrdou zem, nejlépe venku na chodník nebo beton. Samozřejmě kompletně rozbitý displej. Co s tím? Půjde celý mobil do koše? To je zcela zbytečné, dá se to vyměnit. Díky tomu si můžete telefon ponechat a plně funkční.

Oprava se týká různých druhů telefonů a samozřejmě také mnohých značek. Velice často se opravuje typ Samsung. Vše je provedeno naprosto profesionálně.

Vlastníte zrovna samsung galaxy s7 a nevíte, zdali by u vašeho telefonu byla možná výměna? Máme pro vás dobrou zprávu, právě tyto telefony můžete klidně přinést nebo poslat do opravny.

Oprava displeje samsung s7 netrvá dlouhé týdny, ale maximálně pár dní.

Získáte zcela novou součástku. Vše je provedeno s maximální precizností. Předem proběhne diagnostika, zdali je mobil opravdu jinak v pořádku, následuje výměna, trvá jeden až dva dny a vrácení. Vše je samozřejmě se zárukou. Navíc je tato metoda postupu schválená i výrobci samotných telefonů. Používají se pouze originální díly.

mobil

I v případě, že se přední strana poškodí pouze malinko, tak to dokáže člověka pořádně rozčílit. Nic se nedá dělat, to se prostě stane, tak netruchlete, ale něco s tím udělejte, než se vám rozsype kompletně.

Nemusíte se obávat ani v případě, že displej nefunguje. V jiných případech je rozbitý natolik, že neukazuje žádné informace. Ani v tomto případě ho ještě nemusíte vyhazovat, proto se provádí diagnostika.

telefon

Telefon jako nový

Pokaždé si říkáme, především když je mobil nový, že se k němu budeme chovat slušně a že si ho hned nerozbijeme, ale nejčastěji nám vypadne právě v prvních dnech, týdnech nebo měsících používání. To zřejmě proto, abychom ho otestovali, zdali má vůbec nějakou výdrž.

Nehody se prostě stávají, ale kvůli tomu si nemusíme pořizovat hned úplně nový telefon za několik tisíc. Oprava vás vyjde jen na část těchto vynaložených financí.