Produkty

Letní sen

Horké letní dny nejsou v našem podnebném pásu žádnou výjimkou, ba naopak. Poslední roky se čím dál více setkáváme s vysokými teplotami, některé roky začaly vysoké teploty již v dubnu či květnu, a vesele pokračovaly až do srpna, přičemž v letních měsících přesahovaly i 40°C na sluníčku.

Zábavné koupání

Takové počasí přímo vybízí k tomu, aby se člověk ochladil nějakým dobrý nápojem, zmrzlinou či ledovou tříští, ovšem stejně tak neodmyslitelně patří k létu koupání. A pokud máte vlastní zahradu, máte velikou výhodu. Ať už je možnost mít bazén doma nebo třeba na chatě, je to skvělé, protože se nemusíte mačkat v nacpaném aquaparku či na koupališti, nemusíte shánět parkoviště u oblíbeného rybníku či vyhledávat v mapách nejbližší vodní plochy, kde byste mohli s přáteli či rodinou strávit příjemné odpoledne. Co je víc, než si sednout hezky na zahradě, vykoupat se, grilovat nebo si dát nějaký ten dobrý nápoj.

Krásný přelivový bazén

Pokud máte malý nadzemní bazén, neuvažovali jste o tom kopaném? Zajímá vás kopaný bazén cena od Bazenygluc? Pokud byste se pro bazén do země rozhodli, určitě neuděláte chybu. Jednak ručíme za kvalitu, ale také nabízíme nejrůznější varianty. Můžete mít samotný bazén, nebo si objednat set – v tom je zahrnuto i krytí a další příslušenství, a samozřejmě je k dispozici mnoho druhů. Od obdélníku, přes oblé tvary a v nabídce najdete i přelivové bazény. Právě tento typ patří mezi luxusní kousky, které mají hladinu srovnanou s podlahou či zemí, po které do vody vstupujete. Volit lze jak obdélník, tak i kruh. Patří ovšem mezi dražší, takže pokud hledáte levnější variantu, stačí nahlédnout do dalších kategorií. Například běžné obdélníkové kusy jsou citelně levnější, a můžete si k nim podle vlastních představ zvolit také doplňky – žebřík, schody, osvětlení a mnoho dalšího. Udělejte ze své zahrady relaxační oázu, ve které si můžete v klidu odpočinout, ovšem při dobré náladě si užít také mnoho legrace. Z vody jsou ty nejlepší zážitky z celého léta!