Byznys

Kvalitní služby přímo ze Zlína

Nabízíme našim zákazníkům kvalitní služby již několik let. 3D tisk na zakázku je často tím nejlepším způsobem, jak můžete získat to, co potřebujete, přesně podle vašich potřeb a vašich idejí. Ceny takových zakázek jsou naprosto odlišné a minimální oproti klasické tvorbě 3D tiskovin, neboť díky 3D tiskárnám nejnovější generace dokážeme vytvořit takřka cokoliv s minimálním odpadem, což dopadá také na výslednou cenu.

mobile-phone-1875813_640

Nabízíme tak prototypovou výrobu, díky které si můžete vyžádat funkční díly z plastových materiálů s různými vlastnostmi dle vašich specifikací, malosériovou výrobu, která se hodí zejména pro méně objemné zakázky a také kusovou výrobu, pokud máte zájem o opravdu malý počet výrobků.

Určitě oceníte, že si můžete předem odeslat nezávaznou poptávku a návrh modelu, ve které se pobavíme o tom, jak by váš výrobek měl případně vypadat a jaké by měl mít vlastnosti, samozřejmě ideální je, pokud již máte návrh zpracovaný, například ve formátu.stl nebo.step. Zároveň ale není problém model vytvořit.

Dále bezesporu oceníte výslednou kvalitu našich výrobků i spokojenost více než stovky zákazníků, kteří našich služeb dlouhodobě využívají a oceňují zejména odbornost, rychlost a šetrnost.

blue-2137334_640

3D tisk představuje budoucnost výroby i celkového využití materiálu, nezaspěte tak dobu a využijte našich služeb co nejdříve, budete totiž příjemně překvapeni, jak geniální je metoda 3d tisku a jak rychle můžete takřka cokoliv vytvořit. Tisk je dnes využíván ve všech odvětví a představuje tak velice levnou alternativu ke klasické výrobě součástek, zejména proto, že tiskárna dokáže přesně a do nejmenšího detailu napodobit rozměry modelu – nikdy se tak nestane, že by snad došlo k chybě při výrobě či sestavování, což se děje klasickým způsobem.

Stále nejste přesvědčeni? Sjednejte si schůzku či zavolejte a my vás o kvalitě i vhodnosti našich služeb přesvědčíme sami!