Produkty

I květiny mohou vydržet dlouho

Umělé květiny už dávno nemusí vypadat jako velmi nepovedená kopie těch živých. Dnes už výrobci květin používají kvalitní materiály i barvy, a vývoj i tohoto zboží pokročil natolik, že už jsou k dostání umělé jarní květiny, které vám neudělají ostudu ani doma, ani například ve smuteční vazbě. Vyrábíte si dekorace domů, nebo se tím přímo živíte? Pak určitě alespoň občas sháníte umělé květiny, které můžete do dekorace použít, aby vydržela dlouho krásná. Živé květiny to sice nejsou, ale živé nemůžete použít do všech vazeb. Umělé květiny můžete kombinovat libovolně mezi sebou, a nehrozí, že jeden druh zabije ten druhý, jako to dokáže například živý karafiát. Nemusíte tak přemýšlet, co s čím zkombinovat, a prostě jen tvoříte.

umělá květina

Umělé květiny? Kamkoliv
– Umělé květiny vydrží dlouho krásné, proto se hodí dovnitř i ven
– Vydrží chlad, horko i přímé slunce, proto je lidé často volí na hřbitovy, kam praží slunce, a zejména je volí lidé, kteří mají bydlí od rodinného hrobu daleko
– Udělají parádu i tam, kde vám živá květina nevydrží
– Mají mnoho využití, dají se zapichovat do vazeb, poslouží samotné ve váze, mohou se použít do věnců…

umělé žluté květiny

U nás najdete nepřeberné množství klasických i exotičtějších květin, které mohou zdobit váš dům. Vybírejte třeba z těchto:

  • Chrpa
  • Růže
  • Tulipán
  • Echinacea
  • Kala
  • Eukalyptus
  • Jeřabina

Máme mnoho květin s květy, plody nebo poupaty, ale najdete u nás i takové, které nekvetou. Sem patří zejména velmi oblíbený eukalyptus. Tvořte se zbožím z našeho e-shopu, nabízíme kompletní sortiment pro výrobu dekorací pro každou příležitost. Potřebujete dráty, stuhy, bytový textil nebo třeba dřevěné dekorace? Zboží od nás odebírají květinářství, bytoví designéři i jednotlivci, kteří rádi tvoří jen tak pro radost. Se zbožím od nás nikdy nešlápnete vedle, protože máme všechno, co můžete potřebovat k vašemu tvoření.