Byznys

Hudba je všude


Někteří jedinci se hudbou živí, a ti ostatní, nemaje hudebního sluchu, jsou zde jen ku poslechu.

Každému člověku se líbí něco jiného. Někdo nedá dopustit na country styl, druhý miluje dechovku a třetí tvrdý rock. Někdo si raději poslechne hudbu vážnou a druhý populární. Ale každý má něco svého oblíbeného, co si poslechne rád třeba i tři krát za týden. Nebo častěji.

lidová hudba

Proto když má hudbu zapnutou a je to jedno na jakém zdroji, stává se, že se mu něco zalíbí hned na první poslech. Takže se začne pídit co to bylo, po autorovi, a hlavně po tom, kde by tu hudbu mohl znova slyšet. A protože je zkušený, ví, že nejvíce hudby sežene na You Tube kanále. Samozřejmě, že je jich více, ale YT je nejznámější, a tak náš fiktivní člověk hledá právě tam a nalézá. Je spokojen, ale co dále? Nechce to pouštět přímo kvůli spoustě reklam, a také by si to chtěl poslechnout třeba v garáži, kde nemá internetové připojení. Bude, ale zatím není no.

Pro takového člověka se nabízí jediné řešení a to, aby si hudbu stáhnul a uložil kam potřebuje. Třeba do mobilu, nebo jinam. Ale mobil se jeví nejpřijatelněji.

Jak to všechno udělat? Není to zase nic tak složitého, jak to na první pokus vypadá. Stačí si pustit onu hudbu a na mobilu spustit nahrávání. A je to.

Ano, to máte pravdu, kvalitativně se to bude podobat bouření vln na oceánu nebo svištění větru na horách, ale sem tam ta hudba zaslechnout půjde. Nebude to často ale bude.

mixážní pult

Nuže, pokud tedy dotyčný požaduje kvalitu, je třeba aby se seznámil s tím, co je to mp3 a posléze také s něčím, co se nazývá download soundcloud mp3.

Není třeba se lekat, první slovo je název stahovacího programu, druhé znamená zvuk a úložiště a třetí je formát zvuku. Ovšem to vůbec není třeba znát. Stačí klik na ten modrý text a jste na webu, kam jen zadáte adresu hudby, kterou chcete stáhnout. Během minutky je v PC a může pak být uložena kamkoli.