Zábava

Filmy, které vás zaručeně pobaví

Nevíte už na co koukat, a chcete se odreagovat od starostí u kvalitní komedie? Tyto filmy vás rozhodně dostanou do kolen, a budete je chtít vidět znova.

RRRrrrr!!!!

Tato komedie z doby kamenné, jejíž název vyzní poněkud zvláštně, vážně stojí za to. Francouzský humor je totiž přímočarý, trefný, jednoduchý, a přitom nijak nepřekračuje meze. Vítejte v době kamenné, kde se každý jmenuje Kámen. Zde proti sobě bojují dva kmeny, kmen špinavovlasců, a kmen čistovlastců, který má recept na šampon. Do toho se ve vesnici čistovlastců stane historicky první zločin, tedy vražda, který je potřeba vyšetřit. Jelikož jsou zde lidé skutečně vynalézaví, seženete mezi nimi profesionálního detektiva, profesionálního svědka, a vážně geniálního vraha. Film je plný legendárních hlášek, na které jen tak nezapomenete.

komixový nápis

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

Jedinečná komedie natočená podle populární knihy, jejíž název vypovídá o příběhu. Nebo alespoň o začátku. V domově důchodců se připravuje oslava stých narozenin Allana Karissona. A právě v tento den už toho má Allan dost, tak zkrátka vyleze z okna, a vydá se na vlak. A zde začíná jeho dobrodružství, obsahující vraždu, ukradené peníze, i divoké honičky. Celý příběh je protkán momenty z Allanova života, které rozhodně stojí za to. Humor je zde jemný, neotřelý, a tak geniálně vkládaný, že se rozhodně pobaví i lidé, kteří odmítají vlezlý americký humor.

lidé v kině

Drž hubu!

Drž hubu je geniální komedie, ve které v hlavních rolích excelují Jean Reno a Gérard Depardieu. Jednoduchý zloděj s neuvěřitelnou sílou, který rozčílí i nejklidnějšího člověka, v kombinaci s drsným chlapíkem, který bojuje proti mafii. Jedinečná dvojka společně prchne z blázince, a vydá se na cestu za svobodou, při které se dokonale pobavíte.

Kick-Ass

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se ještě nikdo nepokusil stát superhrdinou? Středoškolák Dave se rozhodně, že se jedním stane. Superschopnosti sice nemá, zato nadšení pro věc ano. A hned se pouští do boje se zlem, které má v jeho městě hlubší kořeny, než by byl čekal. Na jeho cestě se k němu přidá další rádoby superhrdina, a pak poznají dva skutečné superhrdiny, v podobě malé dívky, která během pár minut dovede zmasakrovat deset mužů, a jejího otce, jehož kostým připomíná Batmana. Padouchy pak dostávají společně, alespoň do doby, než se všechno zvrtne. Chcete vědět víc? Tak se podívejte sami. Sice to není nejlepší návod k tomu, jak se stát superhrdinou, ale rozhodně se zasmějete.