Produkty

Diáře tak trochu jinak

Patříte mezi nadšence, s trochou nadsázky by se dalo říct i maniaky, kteří mají ve svých diářích úplně všechno, nejlépe i čas, kdy si mají jít odskočit? Nebojte, nejste sami! Mnoho z nás stále ještě opovrhuje kalendáři v mobilech a stále pěstuje a hýčká své papírové externí paměti.  Proč to tedy měnit, zvlášť když se spektrum nabízených kapesních kalendářů stále zvětšuje.
Zákoutí s kávou
Papírový (případně koženkový) plánovač si můžete koupit v podstatě kdekoliv. Velké množství jich nabízejí papírnictví i knihkupectví. Seženete tam denní, týdenní, malé, střední, velké, barevné, obyčejné, drahé i levné. Známe je skoro každý. Pozor ale, my Vám chceme předestřít trošku jiný pohled na toto zboží, který se rozvíjí hodně až v posledních letech.
Velkou módou se stávají designová papírnictví, která k papírovým výrobkům přidávají svá know-how. Své papírové pomocníky tam tak seženete sice dráž, ale s mnoha procentní jistotou, že Váš kolega nebude mít stejný, a také že bude zkrátka úplně jiný, mnohem více propracovaný než jeho sériově vydávaní bratranci. Produkty z obchodů tohoto typu mají originální design, zpracování i rozvržení roku. Trendem letoška je to, že si koupíte papírového pomocníka bez číslování. Možná se to někomu může zdát podezřelé, ale díky této možnosti můžete začít používat organizační pomůcku kdykoliv se Vám to hodí. Módou jsou také kapesní kalendáře, které mají volné listy. Jsou vhodné hlavně pro ty kreativnější z nás, kteří si svůj papírový poklad rádi dotvářejí.
Diář v kůži
Samotnou kapitolou jsou ekologické plánovače. Jejich cena také není úplně nejnižší, ale přidaná hodnota je v pocitu, že zbytečně neničíte přírodu. Navíc některé z nich mají plastové desky, které lze použít pro další roky a dokupovat si jen vnitřek. Zábavné je pozorovat materiály, které byly na výrobu použity (např. kartony od mléka, pizzy, staré mapy…). Ty plánovače, které jsou opravdu hodně ekologicky zaměřené, mají v příloze napsané například i sezonní suroviny, ohrožená zvířata apod.
Udělejte si letos radost a kupte si takovou papírovou externí paměť, po kterém toužíte z celého srdce. Je to totiž věc, která Vám bude dělat radost každý den následujícího roku!