Nezařazené

Bilgewater

Jedná se o přístavní město – jako žádné jiné v tomto světě – Bilgewater je domovem lovců hadů, gangů a pašeráků. Pro ty, kteří se již dopustili mnohého špatného, může být přístav správným místem na uchýlení se a třeba i novým začátkem. Avšak mnoho cestovatelů tu skončí bez peněz či bez hrdla.
zelená mamba
Výlet do Bilgewater je velmi nebezpečný. Nikdo tento prostor nekontroluje, a tak dochází k nekontrolovatelným obchodům se vším možným.
Přesto zde žije mnoho šampionů, kteří si toto místo oblíbili. Mezi ně patří Twisted Fate, Fizz, Gangplank, Tahm Kench, Nautilus, Miss Fortune, Illaoi, Graves a úplně nakonec Pyke.
Pyke byl kdysi proslulý harpuner z doků. Jeho smrt měla přijít v břichu velkých příšer, avšak přesto je tady. Pronásleduje uličkami a ve stínu ty, kteří neobchodují spravedlivě.  Jeho schopnosti jsou pro chození ve stínu jak dělané, proto se před ním radši mějte na pozoru!
Tahm Kench, král řek, cestuje po Runeterre a živí se svou nenasytnou chutí. Jeho jazykem dokáže protivníka omráčit, a pokud vás vezme a uchová v jeho břiše, je jen malá šance, že se vrátíte zpět. Přesto, jak samostatný je, Tahm Kench se hraje spíše jako support. Ale pokud máte odvahu, zkuste top linku.
Fizz je obojživelný yordle, který obývá útesy a pohybuje se s jeho trojzubcem. Často se mnohé lodě potápí, díky jeho dopomoci.  Jeho hbité pohyby a malé tělo jsou pro něj jen výhodou. Boj zvládne i sám za sebe.
První žena v tomto článku, Illaoi, je se silnou postavou skoro dcera Velkého Krakena. Používá pozlacenou kouli, kterou z nepřátele vytáhne duši. Bůh Serpentských ostrovů bojuje vždy po její straně, tak jako její chapadla, které dokážou opravdu zabít.
mlha v lese
A poslední šampion je Miss Fortune. Kapitán ji proslavil, kdysi se jmenovala Sarah Fortune, a teď bojuje proti zločincům s její neodolatelnou postavou. Její historie je bohatá, jako třeba účast na vraždě krále Gangplanků, který vyvraždil její celou rodinu. Ale ona se dokáže bránit – s pistolemi.
Dnešní toulky bych uzavřela a do tohoto děsivého města už se nevracela.