Společnosti

Výběr vhodného reklamního produktu

Výběr vhodného reklamního i dárkového předměty není skoro nikdy lehkou volbou. Někdo volí tradiční reklamní produkty a opakuje je pravidelně. Někdo tvoří kreativní a zajímavé balíčky, někdo rád sáhne po něčem novém a originálním. Někdo to rád kombinuje. Záleží na tom, jaké jsou požadavky a zda můžete experimentovat, zda víte, komu budou věci určené a zda mají věci i něco vyjadřovat. I podle toho se následně můžete při výběru řídit.

Vybírat se dá z mnoha kategorií. Například kancelářské potřeby kam spadají tužky, propisky, pravítka, pastelky, dřevěné tužky, bloky, zápisníky a kreativní sady pro děti. Další kategorií jsou věci do domácnosti, kam spadá téměř vše, co se v domácnosti využije, jako jsou hrnky, sklenice, utěrky, ručníky, příbory, misky, vázy, ubrusy apod. Svojí kategorii má i elektronika. Můžete vybrat například sluchátka, flash disky apod.

balíček

Zajímavou kategorií je i reklamní textil. Tam můžete vybírat od čepic, čelenek, ponožek až po trička, košile, mikiny, bundy a vesty. Toto oblečení můžete dávat jako reklamní produkty nebo je i pořídit svým zaměstnancům jako pracovní oblečení. Oblečení má skvěle velkou plochu na potisk. Můžete zvolit i malé logo nebo i velký obraz či motto. Na reklamní textil si můžete nechat natisknout vlastní potisk a být i tak kreativní při nápadu, co vše na něj budete chtít nechat natisknout. V obchodě vám s tím moc rádi poradí a i vaše nápady možná posunou ještě k lepšímu.

reklamní textil

Oblečení lze vybírat určené pro pány, dámy či děti. Nebo i unisex oblečení. Pokud víte, komu budou balíčky určené, pak je dobré brát podle pohlaví a vybrat i různé barvy a velikosti. Zrovna u oblečení je tohle zrovna náročnější oproti jiným výrobkům. Musíte se trefit do správné velikosti, střihu i barvy. Ale reklamní textil je tak ušitý, že padne na většinu postav a lze také vzít i dost typů oblečení, které mohou využívat jak ženy, tak muži.