Produkty

Souprava do obýváku za pár tisícovek

Vybavit si nově obývací pokoj rozhodně není příliš levné. Hlavně křesla a pohovka mohou stát opravdu hodně. Jde to naštěstí udělat i levněji.

Souprava do obýváku za pár tisícovek

Kompletně nově vybavit prakticky jakýkoliv pokoj v bytě je docela nákladné. Obývák však bývá specifický. Nejedná se jen o další místnost, ale i centrum celého bytu. A toto centrum musí působit reprezentativně, jelikož v něm většina lidí vítá návštěvy. A to je také důvod, proč lidé na vybavení obývacího pokoje obvykle příliš nešetří. Hlavně si dávají záležet na křeslech, respektive kanapi. A to někdy bývá problém, protože tento typ nábytku patří mezi to nejdražší vybavení bytu. Jasně, můžete si pořídit méně kvalitní věci, ale pokud dbáte na kvalitu, nikdy to neuděláte.

Plážové pytle

A to vás může stát i několik desítek tisíc korun. A to rozhodně nejdou malé peníze. Pokud však nechcete utrácet, nebo prostě nemůžete, musíte jít na to trochu od lesa. Celá řada lidí, hlavně mladších ročníků, v současnosti dává přednost před tradičními pohovkami sedacím vakům levně. Sice vám nemusí připadat jako nic extra, ale jedná se o opravdu dobrou koupi.

Nebolí z nich záda

I když si pořídíte křesla za desítky tisíc, takřka vždy vás po nich budou bolet záda. Tento nábytek není totiž příliš ergonomický. Výrobci se primárně snaží, aby se jednalo o reprezentativní nábytek. Na záda nebohých majitelů ale moc nemyslí. Když si pořídíte do obývacího pokoje vaky, s tímto problém mít nebudete. Tedy po delší době. Nejdříve si totiž musíte na nový styl posezení zvyknout. A zvyknete si docela rychle. Pytle jsou totiž vysoce ergonomické, takže vás budou mírně nutit sedět správně. Dříve nebo později si tak všechny svalové nerovnováhy srovnáte.

Pohodlné posezení

Jsou i do deště

Na rozdíl od pohovek a křesel je možné pytle využívat i ve venkovním prostředí. Pokud vám zrovna chybí zahradní nábytek, je možné ho nahradit právě takto. Ovšem pozor, musí se jednat o venkovní modely. Ty jsou totiž daleko odolnější. Disponují další ochrannou vrstvou, která se jen tak nepoškodí. Ta je navíc i maximálně voděodolná, takže jsou pytle vhodné i do deště.