Výrobky

Snadná a kvalitní údržba Vašeho bazénu

Váš bazén, ať už je jakýchkoliv rozměrů a je vyroben z jakéhokoliv materiálu, potřebuje pravidelnou úpravu a údržbu. Všichni z Vás se musí starat o kvalitu vody, aby Váš bazén byl vhodný ke koupání. Ovšem péče o bazén nekončí tím, že do vody vhodíte pár chlorových tablet. Péče o bazén musí obsahovat vícero kroků. Je důležité pravidelně kontrolovat kvalitu vody za pomocí testerů a dodávat do vody všechny potřebné přípravky pro úpravu, které jsou zapotřebí.

bazény

Kromě toho, že vodu musíte zbavovat neviditelných nečistot, jako jsou bakterie a mikroby, je potřeba se zbavovat také těch viditelných jako jsou například řasy a samozřejmě také mechanických nečistot, jako je napadané listí, písek či hlína a kousky trávy, prostě všeho, co se dostane do bazénové vody na nohou plavců či v průběhu koupací sezóny kvůli větru a podobně.

K čištění bazénu využíváte síťky, kartáče či bazénové vysavače, a abyste se dostali opravdu do každého místa v bazénu, pomohou Vám teleskopické tyče, na které všechny tyto pomocníky můžete nasadit, abyste se dostali všude a opravdu dokonale vyčistili celé bazénové zařízení. Kvalitní teleskopické tyče jsou vyrobeny z materiálu, který Vám skvěle sedí do ruky, a jsou vybaveny koncovkou, díky které je možné je připojit ke kterémukoliv bazénovému příslušenství, které jsme zde vyjmenovali.

voda

Teleskopické tyče najdete v naší široké nabídce v mnoha různých provedeních, hlavně v různých délkách. Samotná teleskopická tyč se může ještě roztáhnout, proto v naší nabídce u každého druhu najdete rozmezí od kolika, do kolika metrů lze její délka změnit. Také si u nás můžete pořídit kvalitní držáky na teleskopickou tyč. Nesmíme opomenout, že naše nabídka se neomezuje pouze na bazénové příslušenství, ale že v našem obchodě najdete také velkou spoustu bazénových přípravků pro úpravu vody. Proto neváhejte a přijďte k nám a postarejte se dokonale o Váš bazén.