Výrobky

Probuďte se na jaře i vy

Jaro je symbolem probuzení, radosti, dobré nálady, pučících květů v přírodě a na https://www.zena.cz/zdravi/vztek/r~e220c5c88bb911e6a3e5002590604f2e/ šeho „znovuzrození“.
Co třeba se na jaře pokusit odolávat stresu.
Vzpomeňte si na mlhavá zimní rána, podzimní plískanice v listopadu, silné mrazy v lednu. Už byste si to nechtěli znovu zopakovat, že?
Možná se vám zdá, že máte méně energie, ale to je často mýtus. Stačí, abyste často chodili na procházky do přírody, sluníčko venku k tomu přímo vybízí.rozkvetlé květy na stromě
Další příjemné věci, které na jaře potřebujete
Vitamín C
Teď si doplňte nejlépe z jablek, citrusových plodů, kiwi, kyselého zelí. Kdo chce, může jej užívat v tabletách, nejlepší jsou ty, které se uvolňují v těle postupně, tzv. „depot“. Během 12 hodin se postupně do těla uvolní příslušná dávka tohoto potřebného vitamínu.
Vydatný spánek
Ano, víme, že někdy je problém usnout, když máte starostí nad hlavu. Ale zkuste si před spaním vyvětrat. Myslete na nějaké příjemné věci, třeba na to, jakou knížku byste si rádi v nejbližší době přečetli, nebo kam se vypravíte na letní nebo podzimní dovolenou.
Něco nového
Kupte si něco, co vám udělá radost. A teď nemáme na mysli horečné utrácení za oblečení, kosmetiku nebo šperky. Co třeba kniha? A nemusí to být ani nová, na internetu je dost bazarů a antikvariátů, které nabízejí i aktuální knižní hity za zlomek ceny, protože už je někdo přečetl a posílá je dál.kiwi, pomeranč, citrón
Písek jako zklidnění mysli
Zkuste zpomalit alespoň o víkendu. Pokud by zrovna pršelo a vy jste ráno vstali s představou, že se budete nudit u televize, zastavte! Nemusíte být naštvaní, když si zkusíte vysypávat Antistresové motivy Piskohrani z písku. Na výběr máte hned z několika druhů obrázků. Velice oblíbené jsou ty s motivy zvířat – medvídků, ježečků, kolibříků, koček nebo krále zvířat – lva. Postupné soustředění se na vymalovávaný motiv vám pomůže odpoutat se od všedních starostí a zakrátko budete mít obrázek hotový. Uvidíte, že z výsledného díla budete mít radost!