Společnosti

Jak je na tom vaše ‚chlouba‘, pánové?


Když se chce muž milovat, a to ne v platonickém smyslu slova, potřebuje pochopitelně v ideálním případě partnerku (nebo v údajných čtyřech procentech případů partnera). A sehnat si ji často není ani trochu snadné, zejména když takový muž není bezkonkurenčním ideálem krásy a ženami vítaných ctností. Ovšem shánění partnerky na sex není mnohdy to nejsložitější, co sex provází. Žena se nakonec vždycky nějak sežene, když ji muž potřebuje. V největší a nejrizikovější nouzi si ji konec konců lze někde pro podobnou činnost i ‚koupit‘. I ‚ženy z profese‘ u nás stejně jako leckde jinde máme.

těsné tričko

Tím nejsložitějším, co může sex provázet, je někdy postarání se o to, aby měl muž v tom pravém okamžiku takovou erekci, s níž se dá dosáhnout pohlavního styku. Ta je totiž logicky naprosto nepostradatelná, ovšem současně ji mnozí muži nemají nikdy zaručenou. Někdy je erekce slabá, někdy nepřijde v té pravé chvíli a někdy dost dlouho nevydrží. A to se pak podepisuje na kvalitě sexuálního prožitku. Případně to sex jako takový může i znemožnit.

A když muž nechce v intimních chvílích zklamat? Pak by se měl postarat, aby měl erekci jistou. A když nemá tuto jistotu od přírody, měl by používat nějaký přípravek, jímž se dá ona nedostatečná erekce povzbudit. A má-li takový člověk zdravý rozum, je jasné, že nepodlehne svodům planých slibů, jakkoliv nadějně by vypadaly. Většina nabídek zázračných zlepšení erekce je totiž jenom planými sliby a nadějemi, k jejichž naplnění nedojde.

minimum prádla

A když muž problém s erekcí má a nechce mít, měl by raději pátrat po tom, co mu nabízejí vědecké instituce, lékárny nebo lékaři, případně důvěryhodní prodejci. Protože jenom tady se sežene to, co je potřeba, jenom zde koupenými přípravky se dá erekce doopravdy zlepšit. A muži, jimž v tomto ohledu není od přírody přáno, tak mohou být zase mužní. I po sexuální stránce.