Elektro

Vypínače a zásuvky Schneider Unica colors

Zásuvky a vypínače potřebujeme denně. Každý den šaháme alespoň po jednom, většinou však minimálně po dvou nebo třech vypínačích a po nějaké zásuvce. Tyto prvky jsou přítomny ve všech místnostech, v domácnosti ale také ve firmách a kancelářích. Najdete je běžně v bytě, rodinném domě, panelovém domě, ale také v každé firmě, kanceláři, hale či administrativní budově.
Vypínače a zásuvky v dnešní době už nemusí mít a často také ani nemají podobu, kterou mívaly v minulosti. Dnes se dají ladit s nábytkem, spotřebiči a ostatními prvky v interiéru a proto musíme i nad jejich pořízením zvažovat. Zdali koupit takový typ, který se dá sladit s interiérem? Či bude převažovat praktická část? Nebo naopak chcete rozzářit kancelář a firmu? Chcete v svém domově upoutat pozornost takovouto maličkostí, leč velice významnou u a nezbytnou součástí každé domácnosti?

čtyřzásuvka

  • Značka Schneider existuje již 180 let a za tu dobu mohla načerpat mnoho zkušeností. S každým rokem i desetiletím, se přizpůsobuje moderním trendům a neustále zlepšuje dosavadní technologie a inovuje své výrobky.

Produktová řada Unica colors

Tato produktová řada Unica colors je skloubením praktické a impozantní estetické stránky.
Zvolte si barevný dekorativní rámeček podle interiéru nebo podle barvy, kterou máte rádi. Tím se odlišíte od všech ostatních a necháte vyniknout tuto maličkost, ovšem je to nezbytný prvek. Můžete jej nechat tímto způsobem zviditelnit.

set-box

  1. K dispozici jsou různé barvy. Můžete volit podle libosti nebo je ladit do dané místnosti.
  2. Hravé a veselé, takové budou vypínače a zásuvky.
  3. Už žádné fádní a nudné vypínače. Mějte po ruce krásný design, na který si můžete každý den šáhnout. Barvičku, po které velice rádi vždy šáhnete.
  4. Tato produktová řada vyniká tím, že barevný je pouze vnitřní rámeček. Celkové orámování vypínače nebo zásuvky zůstává v bílé nebo smetanové.
  5. Zásuvka nebo vypínač je díky malému barevnému orámování jedinečná. Nevyčnívá tolik na zdi, ale přitom se esteticky svou barevností odlišuje a zvýrazňuje celkový vzhled a půvab produktu.