Elektro

Neobyčejná zásuvka schneider

Už máte doma zásuvky schneider https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/? Pokud ne, tak je dost pravděpodobné, že na vašich stěnách září bílá elektronika, která je i z dálky zcela nepřehlédnutelná. Jestliže je stěna, na které se vyjímá, také tak bílá, tak se vcelku nic neděje. Pakliže takto bije do očí na stěně barevné, jistě se nejedná o nijak pěknou dekoraci, přesněji řečeno jde spíše o jizvu na tváři vaší výmalby.

svítící žárovka – ilustrace

Nevěšte hlavu, nic není ztraceno, vše je možné snadno změnit! Nemusíte proto udělat nic víc, než si pořídit dokonalé zásuvky a vypínače z řady schneider unica, která je opravdu unikátní. Všichni estéti si nyní jistě nahlas oddychnou, protože konečně jednou provždy odzvonilo náročnému přemalovávání vypínačů barvami a jejich polepování tapetami. Skvělého výsledku lze dosáhnout násobně snadnější cestou, pokud víte, kam se obrátit.

Navíc, tyto výrobky jsou cenově velice příznivé, a to rozhodně nikoli na úkor kvality. Umožňují vám vybavit svou domácnost vysokou kvalitou a promyšleným designem zásuvek a vypínačů.

Možná vás napadlo, že celá věc musí mít nějaký háček, když s pestrou barevnou paletou takových produktů nepřišel už dříve někdo jiný. Vždyť poptávka na trhu jistě je.
černá stěna

Ano, je to tak. Nejde o to, vyrobit barevné plastové výrobky, ale o to, vymyslet celou věc tak, byste je nemuseli zcela vyměnit při každé nové barevné výmalbě. Přece jen, bílý vypínač se snese s libovolnou odlišnou barvou lépe, než vypínač barevný. A právě v tom je řada unica tak jedinečná. Tvoří ji promyšlený modulární systém sestávající z univerzálních strojků a barevných rámečků. Na libovolný strojek tedy můžete nasadit jakýkoli rámeček. Takže když se rozhodnete pro změnu, nemusíte měnit hned celý vypínač, pouze na něj jednoduše připnete nový barevný rámeček.

Taková změna je rychlá, pohodlná, a také levná – a váš interiér bude rázem dokonalý.